Zdarma

Ochutnejte moji práci, abyste zjistili, zda jste na stejné vlně.

Webinář: Možnosti alternativního vzdělávání

Možná jste v situaci, kdy víte, že vaše dítě do spádové základní školy poslat nechcete a zjišťujete, jak svému dítěti zajistit vzdělání.

A teď se to na vás hrne: soukromá škola, komunitní škola, domácí vzdělávání, sebeřízené vzdělávání, unscholling. Možná uvažujete i o tom, že si nějakou školu založíte sami.

Na webináři s vámi projdu všechny možnosti vzdělávání, a zároveň vám pomůžu podívat se na to, s čím doopravdy souzníte a co by vám ve skutečnosti nevyhovovalo.

Webinář: Budování sebedůvěry dětí jako klíč k úspěchu

Když si dítě nevěří, nevšimne si, že se mu něco povedlo.
Přehlídne možnosti, které by ho mohly posunout k jeho naplněnému životu. A bude se rozhodovat z pozice strachu, takže ho pak jeho rozhodnutí mohou svést z cesty.

Sebedůvěra není jen líbivé slovo, které je právě módní.

Zdravá sebedůvěra založená na reálných schopnostech dítěte je naopak klíčem k životu, ve kterém se vaše dítě bude cítit skvěle.

Webinář: Víc než jen výběr střední školy

Chcete pomoct vašemu dítěti vybrat tu pravou střední školu, ale nevíte, jak na to?

Provázím dospívající děti výběrem střední školy už několik let. A potvrzuje se mi tohle: Jde o víc než jen střední školu. Jde o to najít s nimi vizi života, který je naplňuje a dává jim chuť připravovat se na přijímací zkoušky a školu pak opravdu dokončit.

Proto vás zvu na webinář, kde vám povím, jak na to.

Kartičky: Myšlení úspěšných dětí

Znáte ve svém okolí někoho, kdo je navenek úspěšný, ale on sám se za úspěšného nepovažuje, protože má pocit, že to mohl udělat ještě lépe? 

Ač se to nezdá, je to poměrně častý jev. Ve škole nás totiž vedou k tomu, abychom se zaměřovali na vlastní chyby a snažili se o perfektní výkon.

A tak i když racionálně víme, že jsme zvládli skvělé věci, nedovolíme si cítit se úspěšně.

Proto jsem vytvořila kartičky pro děti, kde s nimi myšlení k úspěchu můžete trénovat.