Individuální konzultace pro děti 7. a 8. tříd: Najdi svoje poslání

V balíčku jsou 3 setkání po 60 minutách.

8 900 Kč
Dostupné

Pomozte dětem najít jejich vlastní cestu k úspěchu.

Máte doma dítě, které řeší výběr střední školy, ale neví, jakým směrem by mělo jít?

 

Chcete, aby si našlo vizi života, ve kterém se bude cítit úspěšné a naplněné?

Balíček v sobě obsahuje 3 setkání
s dětmi + 1 setkání s rodičem.

Na prvním setkání se s vaším dítětem seznámím a budeme se bavit o tom, co ho baví, zajímá, v čem je dobré nebo kam ho to táhne.

Na druhém setkání pak půjdeme víc do hloubky: zaměříme se na jeho hodnoty, představu o životě a na základní principy, které potřebuje ke spokojenosti. Jdeme až k podstatě toho, kdo je.

Na třetím setkání pak spolu hledáme různé možnosti a cesty, díky kterým může takového života dosáhnout.

Díky tomu pak vaše dítě odejde s tipy na školy, které mu pomůžou na jeho cestě k úspěchu a životní spokojenosti.

Na závěr získáváte čtvrté setkání, kde se sejdu s vámi a probereme spolu, jak s výsledkem pracovat a co dál.

„Milá Vendy, jsem nadšená z konzultací, které jste měla s mým téměř 14 letým synem. Mám pocit, jako by se mu otevřely oči a vlastně i mně :). To co jste si spolu pojmenovali, co uviděl díky Vašim otázkám a zamyšlením teď mnohem častěji používá ve svém běžném životě. Hodně se to začalo projevovat i v jeho školních aktivitách. Vidím, jak se v tom krásně ukotvuje a získává důvěru sám v sebe. Víc se zaměřuje na to co ho baví, a to si jasně přitahuje do svého okruhu zájmů. Nedávno s naprostou vážností sám řekl, že práce v kanceláři u čísel by nebyla nic pro něho. Věřím, že díky Vaší pomoci, bude rozhodování kam po ZŠ pro syna o něco jednoduší. Sleduji Vás již nějakou dobu a Váš projekt se mi moc líbí, takže Vaše nabídka konzultace pro mě byla jasná volba. Vendy moc Vám děkuji, výsledek překonal mé očekávání."
Marta Vašáková
„Konzultace jej rozhodně nakoply, začal si víc věřit, hodně se upnul na obchodní školu a i když při návštěvách dní otevřených dveří dostal ťafku ve formě průměrů přijatých uchazečů, nevzdal to. Asi šest týdnů před pololetním vysvědčením jsem za ním přišla s tím, že kdyby se mu dvě známky, které měl mezi 2-3 podařilo stáhnout na dvojky, vyšlo by mu vyznamenání. Nakonec mu učitel přírodopisu navíc nabídl, že pokud mu předloží sešit s poznámkami (které si nikdy nevedl) a nechá se vyzkoušet z látky z celého pololetí, je ochoten mu dát jedničku, i když průměr byl jasná dvojka. Podařilo se a syn skončil pololetí se šesti dvojkami. Byl na sebe velmi hrdý a my na něj také. Teď se snaží zamakat na přípravě k přijímačkám a má hodně co dohánět. Máme vybrané dvě obchodní školy, obě jsou vlastně ty nejsympatičtější, které jsme viděli."
Máma deváťáka
„Určitě nám a hlavně synovi Vaše konzultace byly přínosem, vidím na něm jak se našel a hlavně ví co by ho bavilo a zajímalo. Také se mi více otevřel a celkově je takový spokojenější. Dokonce byl osloven ředitelkou školy a moderoval vánoční besídku v kulturním domě, kde byl úžasný a moc ho to bavilo a užil si to a věřím, že i ostatní. Byl za to moc pochválen a získal plusové body a když bylo hluché místo i bavil celý sál. Byla jsem na něj moc pyšná a hrdá, že je to můj syn😊 Dost často o vašich společných konzultacích mluvíme a šíříme mezi ostatní😊 Dnes jsme akorát dokončili výběr škol na přihlášky. Jako top má vybranou školu obchodní, obor manažer obchodu. Jedná se vlastně o prodavače s maturitou a vzhledem k tomu, že se mu úplně nepovedlo vysvědčení z matiky, tak trénujeme a máme doučování na přijímačky. Také je na této škole součástí přijímaček pohovor, aby zjistili jak je na tom v komunikaci apod. Tady by mohl získat plusové body a na škole se mu moc líbilo mají hned od prváku jednou týdně praxi v obchodě Ještě jednou děkujeme a určitě dáme vědět jak jsme dopadli."
Máma deváťáka
„Balíček konzultací dostal náš 14letý Honza (8.třída) jako podporu při rozjímání nad výběrem střední školy. Před první návštěvou byl tradičně lehce nejistý (jeskynní muž introvert :o), vyjádřeno jeho slovy: „Nechce se mi mluvit s cizím člověkem.“ Hned po prvním setkání s Vendy jsme přeskočili několikátý level až k radostnému: „Kdy se uvidíme příště?“ Vendula si během pár okamžiků získala jeho důvěru a pozornost, hodiny s ní mu dávaly obrovský smysl a náboj, a za to jí patří náš velký dík."
Kamila Kopecká
„Ještě jednou děkuji za Váš čas a péči věnovanou Aničce při programu “Jak vybrat střední školu”. Měla jsem trochu obavu, zda to bude cesta pro nás, protože dcera je úplný introvert a má problém vůbec mluvit s kýmkoliv cizím, natož se otevřít a mluvit o svých skutečných pocitech. Právě proto jsme ale chtěli zkusit, že by mluvila o výběru SŠ ještě s někým dalším než jen s námi a vše si ujasnila. Musím přiznat, že jsem byla překvapená, když jste si získala dcery důvěru hned při první schůzce. Postupně se jí podařilo při setkáních ujasnit svoje pocity, ale hlavně priority a hodnoty. Teď mnohem jasněji vidí směr, kterým by se chtěla v životě vydat a má motivaci dělat konkrétní kroky."
Kristýna Frelichová

Pro koho tento balíček je?

 • Pro dítě 7. nebo 8. třídy základní školy.
  Tedy dítě, pro které se stává přechod na střední školu aktuálním tématem.
 • Pro dítě, které má samo zájem na tom, aby se mnou aktivně hledalo to, co ho v životě naplňuje a jaká by mohla být jeho cesta k úspěchu.
  Je pro mě důležité, aby vaše dítě chtělo hledat svoji jedinečnost. V tomhle věku nelze nikoho do ničeho nutit. Setkání jsou dobrovolná.
 • Pro dítě, které se cítí nejisté a pochybuje samo o sobě.
  Pracuji také s dětmi, které si málo věří a jejich volba školy je tak ovlivněná nízkým sebevědomím.

Zjistěte, zda jsem vašemu dítěti sympatická.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Setkání probíhají on-line přes Zoom, aby se děti cítily doma v bezpečí. 

Jsem Vendula Pecková,

propagátorka změn ve vzdělávání a lektorka dovedností pro 21. století.

Pomáhám školám, učitelům i rodičům pracovat s dětmi tak, aby si děti byly vědomé toho, v čem jsou dobré, uměly pracovat se svými strachy nebo věděly, jak řešit konflikty.

Už desítky dětí jsem provedla na cestě ke střední škole, která je dovede k jejich snům.

Jsem autorkou 3 sebepoznávacích her pro děti. Chci, aby se u nich děti nejen pobavily, ale zároveň zjistily i něco o sobě.

Pro děti pořádám ve školách workshopy anebo s nimi pracuji individuálně. Sebepoznání u dětí se věnuji už přes 4 roky.

Sama mám 3 děti a žiji s nimi
v Praze.

Cena dárkového poukazu je 8 900 Kč.

Dárkový poukaz vám přijde ihned po zaplacení e-mailem ve formátu PDF. V e-mailu zároveň najdete on-line kalendář, kde si zarezervujete konkrétní den a čas.

Při práci s dětmi používám následující zkušenosti:

Certifikovaná koučka 

 • 225 hodin vzdělávání včetně 50 hodin praktického koučování.
 • Kurz akreditovaný mezinárodní koučovací organizací ICF a sdružením ASESCO.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2017.

Koučink s hodnotami 

 • Absolvování kurzu Všechno ohledně hodnot a jak s nimi pracovat v koučinku.
 • Kurz pořádá organizace Koučink s hodnotami, expert na práci s hodnotami podle Simona Dolana.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2019.

Koučování ve výchově a vzdělávání

 • Kurz zaměřený na koučování v oblasti výchovy a vzdělávání, vzdělává jak rodiče, tak učitele a výchovné pracovníky.
 • Kurz pořádá koučovací škola Escuela Europea de Líderes a vyžaduje 174 hodin práce.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2020.

Terapeutický výcvik 

Cesta (The journey)

 • Dvouletý výcvik zaměřený na práci s podvědomými strachy, bloky a vzpomínkami na dětství.
 • Výcvik probíhá pod vedením samotné autorky programu Cesta, Brandon Bays a vyžaduje 49 případových studií.
 • Očekávané datum ukončení výcviku: podzim 2022.

Ke konzultacím se hodí:

Hra, díky které děti poznají svoje hodnoty. Pomůže jim to ve vztazích s kamarády či při výběru další školy.
Kurz pro rodiče a děti 7. a 8. tříd, které řeší výběr střední školy.
Pokud je vám něco nejasné nebo byste se rádi na něco zeptali, volejte na 722 928 628 nebo mi napište e-mail na vendula@detibudoucnosti.cz.
Vendula Pecková