E-shop

Připravte své děti pro 21.století.

Kategorie
Vyhledávání
Program v sobě obsahuje 10 témat, díky kterým podpoříte u vašeho dítěte všechny aspekty na cestě k úspěšnému životu.
Dlouhodobá 5měsíční individuální práce s dětmi 9. tříd ZŠ, kde jim pomáhám zachovat klid a sebedůvěru v náročném období přihlášek a přijímaček na střední školu. V balíčku je 10 setkání.
Dlouhodobá 4měsíční individuální práce s dětmi 7. a 8. tříd ZŠ. Pomáhám jim rozvíjet vlastní talenty tak, aby si díky nim tvořily cestu, která je dovede k jejich vlastnímu úspěchu.…
Balíček sebepoznávacích her pro děti a tematických workshopů za výhodnější cenu.
Balíček sebepoznávacích her pro děti za výhodnější cenu.
On-line workshop na téma: Co dělat dál, když dohrajeme hru Najdi poklad? Naučím vás pracovat s talenty dětí a rozvíjet je dlouhodobě.
On-line workshop ke hře Hrajte si s hodnotami. Praktické použití v rámci kariérního poradenství, osobního rozvoje dětí nebo klima ve třídě.
On-line workshop ke hře Cesta hrdiny, kde se naučíte s pracovat se hrou tak, aby si děti osvojily různé přístupy k překážkám a porozuměly lépe tomu, co je v životě…
On-line workshop pro všechny rodiče, kteří mají doma čerstvé deváťáky a nevědí, jak jim pomoct najít školu, na které se jim bude dařit.
Individuální práce s dětmi 8. a 9. tříd ZŠ, kde hledáme školu, která je v souladu s jejich talenty a potřebami. V balíčku jsou 3 setkání.
Hra, která dětem pomáhá pochopit, jak reagují, když se před nimi objeví překážky nebo těžká rozhodnutí.
Hra, díky které děti poznají svoje hodnoty. Pomůže jim to ve vztazích s kamarády či při výběru další školy.
Hra, která odhalí talenty dětí a pomůže jim zjistit, v čem jsou dobré.