Chcete, aby si vaše děti dokázaly poradit v každé situaci?

 

Rádi byste je viděli žít naplněný a spokojený život? 

 

Aby děti zvládly nástrahy života, potřebují vědět, které schopnosti jim v životě pomáhají.

 

Většina dětí ale neví, v čem přesně jsou dobré nebo co jim pomáhá překonávat problémy.

 

Jak jim můžete pomoct?

Možná máte doma dítě, se kterým si povídáte o mnoha věcech, ale nedokážete spolu otevřít témata, která jdou více do hloubky.

Možná, že byste mu chtěli pomoct vidět jeho schopnosti a naučit ho s nimi zacházet. Ale připadáte si divně pokaždé, když o tom chcete začít mluvit. Vaše dítě totiž není zvyklé, abyste se ho ptali na to, v čem je dobré.

Jak tedy to téma otevřít? Jak mu pomoct využívat vlastní schopnosti k tomu, aby si v životě díky nim poradilo s tím, co ho potká?

Právě proto jsem vymyslela novou hru.

Jde o jednoduché hledání pokladu. Dostanete mapu moře a ostrovů, kde na vás čeká 24 otázek. Každá otázka souvisí s něčím, co vám jde, co vás zajímá nebo o čem sníte.

Na konci hry získáte poklad: Budete mít kompletní obrázek o tom, jaké jsou vaše schopnostikam vás to v životě táhne.

Nejde o to, kdo vyhraje. Vyhrajte všichni. Uvidíte totiž to hezké, co v sobě máte.

Zahrajte si už dnes.

  • Vaše dítě zjistí, v čem je doopravdy dobré a co mu jde.
  • Navíc bude mít jasnější představu o tom, kým chce v životě být.
  • Během hry se navzájem inspirujete. Uvědomíte si, v čem je každý vás dobrý a jak moc se doplňujete.
  • Na konci hry budete všichni vědět, které schopnosti vám v životě pomáhají. Vaše sebedůvěra bude založená na tom, kdo doopravdy jste.
„Jako maminka dvou "dospívajících" synů jsem uvítala možnost něco se o nich dozvědět, něco, s čím je nenapadne se mi svěřovat a přitom to vnímají jako důležité. Naši chlapci mají 10 a 13 let a ten mladší strašně toužil vyhrát, za to ten starší, toho zase bavilo nad sebou se i zamýšlet velmi poctivě. Tyto otázky naše děti možná slyšeli úplně poprvé v životě. Nikdo se jich totiž neptá na to, jak sami sebe vnímají. Takže jestli si chcete užít príma odpoledne s dětmi tak, abyste byli SKUTEČNĚ spolu, tak vřele doporučuji. Společný čas zaručen 🙂 A ještě tip, děti velmi zajímají i odpovědi rodičů, tak pšt... pořádně se na to připravte, ať víte, že budete odhalení až na dřeň. 🙂 Díky Vendy za to, že se zajímáš o to, jak děti tráví volný čas a cílíš na jejich pocity, myšlenky a hodnoty. Cítím vždy hlubokou vděčnost, když se někdo v dnešní době rozhodne věnovat svou péči dětem.“
Dita Krhovskáwww.ditakrhovska.cz

Jsem Vendula Pecková,

mentorka, koučka a lektorka dovedností pro 21. století.

Pracovala jsem 5 let v globálním týmu mezinárodní firmy a dennodenně řešila, jaké dovednosti budou v budoucnu stěžejní pro naše zaměstnance.

Zároveň jsem se certifikovala jako profesionální koučka, protože koučovací dovednosti jsou podle mě klíčem k úspěchu v proměnlivém světě.

Po narození mých dvou dětí jsem začala všechny svoje znalosti a dovednosti aplikovat na svět dětí a rodičů. Protože kde jinde leží naše budoucnost, když ne v životě našich dětí?

Hra je pro vás, jestliže:

  • Hledáte způsoby, jak vést vaše dítě k sebepoznání a naučit ho vnímat svoje vlastní schopnosti.
  • Chcete vychovat člověka, který se bude znát a bude vědět, co je pro něj důležité.
  • Podporujete vaše dítě v tom, aby rozvíjelo svoje schopnosti a dokázalo si tak v životě poradit s číkoliv, co ho potká.
  • Chcete poznat i svoje vlastní schopnosti a posilovat tak mezi vámi důvěru.

Představte si, že vidíte své dítě šťastné a spokojené. Dělá to, co ho baví, jde mu to a navíc je v tom úspěšné. Ví, co je pro něj nejlepší a nenechá se svést z cesty lidmi, kteří si myslí, že je pro něj nejlepší něco jiného.

Vaše dítě žije plnohodnotný a spokojený život.

A to jenom díky vám. Protože jste ho už od dětství podporovali v tom, aby vědělo, kým je a na čem mu záleží.

Co vám hra přinese?

24 otázek pro děti i dospělé

Otázky najdete buď na seznamu nebo na PDF kartičkách, které si můžete vytisknout. Otázky se zaměřují na vlastní schopnosti, zájmy, vášně, talenty a sny.

Mapu, která vás dovede k pokladu.

Mapa je ve formátu PDF a můžete si ji vytisknout. Máte k dispozici barevnou i černobílou verzi, podle toho, jaké máte možnosti tisku.

Videa, díky kterým budete umět s otázkami pracovat.

Abyste se v rámci hry nedostali do úzkých, najdete v uzavřené členské sekci ke hře několik videí, která vám pomůžou s otázkami správně pracovat. Děti si tak ze hry vezmou maximum.

Více důvěry do vaší rodiny.

Hra je koncipovaná tak, abyste hráli spolu. To znamená, že o svých schopnostech budou přemýšlet nejen děti, ale i vy. Je to tedy šance otevřít se a sdílet to, kdo jste.

Hru doporučuji dětem přibližně od 6 let.

Jak hra vypadá?

A kolik to bude stát?

Cena hry je 290 Kč.

Je to hodně nebo málo? Tato hra může změnit život vašich dětí i vaší rodiny od základu. Pomůže jim objevit, co je pro ně důležité a na čem jim záleží. Díky jedné hře budou navíc lépe chápat druhé. A to rozhodně není málo.

Spolu s nákupem získáváte i garanci vrácení peněz do 30 dní. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, že pro vás hra není přínosná, pak mi napište a já vám bez otázek vrátím peníze.

Máte na to 30 dní od zakoupení hry.  

A jako dárek navíc získáte:

Členskou sekci s bonusovými materiály

Nebojte se a investujte do budoucnosti svých dětí. Kupte si hru právě teď.

Pokud je vám něco nejasné nebo byste se rádi na něco zeptali, napište mi e-mail na zeptejse@detibudoucnosti.cz.
Vendula Pecková