O mně

Kdo jsem a proč se zabývám právě rozvíjením dětí?

Miluju oblast vzdělávání a mojí vášní je rozvíjet lidi kolem sebe. Věřím tomu, že každý z nás je talentovaný. Pokud tomu někdo nevěří, ještě svůj talent neobjevil. Stejně tak věřím, že každé dítě je jedinečné a má možnost dosáhnout toho, co si přeje. Každý talent se rozvíjí jinak, proto si také každé dítě i každý rodič musí najít tu svoji cestu.

Ráda pracuji s lidmi. Mnohem radši si popovídám s jedním člověkem do hloubky než ve velké skupině, kde témata kloužou po povrchu. V práci mi říkali, že networking je o tom získat kontakty, které se nám budou hodit. Mně to nikdy nešlo. Vždycky jsem totiž chtěla poznat člověka a to, co ho v životě pohání. Proto jsem se vydala na dráhu koučování a později terapie.

Mám vystudovanou sociologii, ale vždycky mě to táhlo ke vzdělávání. Vnímám totiž vzdělávání jako hybnou sílu, která má moc změnit celou společnost. Ráda bych kolem sebe viděla víc svobodných a zodpovědných lidí, kteří chápou, že budoucnost světa leží na nás. 

Několik let jsem pracovala ve firemním vzdělávání jedné velké mezinárodní firmy. Vedla jsem několik globálních vzdělávacích programů. Vím přesně, kam směřují technologické firmy a jaké lidi s jakými dovednosti budou potřebovat do budoucna. Také vím, že z pohledu firemního talent managementu má talent jen omezený počet lidí, které pak firma rozvíjí.

V průběhu času jsem však pochopila, že tenhle přístup je mylný a certifikovala jsem se jako koučka, abych lidem ukázala, že všichni máme talent. A všichni máme schopnosti změnit svoje vnitřní nastavení. Protože moje role je měnit vzdělávání, certifikovala jsem se také pro koučink ve výchově a vzdělávání.

Zajímám se o všechno, co se týká života v budoucnosti. Snažím se aspoň trochu odhadnout, jaký bude svět, ve kterém budou vyrůstat moje děti. 

Chci, aby byly připravené na to, co je čeká. Věřím tomu, že naším úkolem je podpořit je v tom, aby byly zodpovědné, znaly samy sebe a uměly se vyrovnávat s tím, co jim život přinese. I proto jsem vytvořila několik sebepoznávacích her, které můžete najít v e-shopu.

Pracuji s rodiči, školkami, školami či jinými vzdělávacími insitucemi. Mým cílem je připravit děti na svět, který může být jakýkoliv. A rozvinout u nich právě ty dovednosti, které jim pomohou zvládat změny, strach či nejistotu.