Chcete, aby se vaše děti v životě cítily úspěšné?

Stáhněte si zdarma 6 kartiček

MYŠLENÍ ÚSPĚŠNÝCH DĚTÍ

Znáte ve svém okolí někoho, kdo je navenek úspěšný, ale on sám se za úspěšného nepovažuje, protože má pocit, že to mohl udělat ještě lépe? 

Ač se to nezdá, je to poměrně častý jev. Ve škole nás totiž vedou k tomu, abychom se zaměřovali na vlastní chyby a snažili se o perfektní výkon.

Náš mozek tak automaticky vyhledává všechno, co se nám nepodaří,
aby na nás pak zplna plic spustil: Nejsi úspěšná, protože jsi to nezvládla kompletně sama na nejvyšší možnou kvalitu. Úspěšný člověk by to udělal mnohem lépe.

A tak i když racionálně víme, že jsme zvládli skvělé věci, nedovolíme si cítit se úspěšně.

Proto jsem vytvořila kartičky pro děti, kde s nimi myšlení k úspěchu můžete trénovat.

S čím vám kartičky pomohou:

  • Nasměrují pozornost vašeho dítěte k tomu, co se mu daří
  • Jeho sebedůvěra tak bude vycházet z toho, co doopravdy umí a v čem je dobré
  • Začnou se mu objevovat cesty, které mu otevřou cestu k úspěšnému životu

Jsem Mgr. Vendula Pecková, 

lektorka a průvodkyně dětí k úspěšnému životu.

Už téměř 5 let se věnuji tomu, jak pomoct dětem cítit se v životě úspěšně.

Pracuji individuálně s dospívajícími dětmi - pomáhám jim pracovat s vlastními talenty a tvořit si život, ve kterém se budou cítit naplněné. 

Pořádám workshopy ve školách a otevírám dětem svět možností, ve kterém je výběr střední školy jenom krokem k jejich vlastnímu úspěšnému životu.

Pracovala jsem 5 let ve firemním vzdělávání a talent managementu se zaměřením na to, jaké zaměstnance budeme potřebovat v budoucnosti.

Jsem certifikovaná koučka se zaměřením na výchovu a vzdělávání. Zároveň dokončuji terapeutický výcvik Cesta, díky kterému pomáhám dětem opravdu věřit tomu, že mohou být v životě úspěšné.

Jsem autorkou 3 sebepoznávacích her pro děti. Mými kurzy, minikurzy, konzultacemi či workshopy prošlo už přes 1000 klientů.