Potřebujete osobní přístup, který by se zaměřil na to, co řešíte právě vy?

 

Využijte osobních konzultací.

Někdy se dostaneme do situace, kdy potřebujeme pohled zvenčí. Topíme se v nějakém problému, máme pocit, že už nemůžeme dál nebo že náš problém je tak velký, že nás pomalu dusí.

Někdy zase cítíme, že jsme ztraceni a nevíme, co dělat se svým životem. Trávíme už dlouhý čas doma s dětmi, do původní práce nechceme, ale zároveň nemáme tušení, co bychom chtěli v životě dělat. Někdy bychom prostě jen potřebovali dát našemu životu smysl.

A pak řešíme spoustu situací se svými dětmi. Někdy máme pocit, že už se nedokážeme ovládnout a křičíme. Cítíme se jako špatné matky. Máme pocit, že bychom měli být klidnější, příjemnější, milejší. Někdy nás přepadá pocit, že nejsme dostatečné. Někdy si nevíme rady, jak řešit s dětmi konkrétní situace a hledáme různé návody. Jenže ne vždy fungují.

Někdy prostě potřebujeme mluvit s někým, kdo má nadhled a pomůže nám vyřešit naše problémy. Právě proto jsem tady.

Jsem Vendula Pecková,

osobní koučka zaměřená na oblast výchovy a vzdělávání.

Jsem průvodkyně rodičů a dětí, kteří chtějí být připraveni pro život ve 21. století.

Mám mezinárodní zkušenost s koučováním a vzděláváním dospělých. Pracovala jsem 5 let v mezinárodním týmu, kde jsem vytvářela vzdělávací programy pro zaměstnance a pomáhala jim rozvíjet nové dovednosti.

Po narození mých dětí jsem všechny svoje zkušenosti přenesla do světa rodičů a dětí a pracuji se ženami, které si neví rady se svými dětmi nebo samy se sebou.

Zároveň jsem máma dvou dětí, které vedu ke zdravému sebevědomí, komunikaci, zodpovědnosti, respektu a empatii.

Jak vám právě já můžu pomoct?

 • Už 3 roky pomáhám rodičům najít cestu k sobě i ke svým dětem.
 • Zaměřuji se hlavně na to, jak můžete nejlépe poznat sami sebe a to, co je pro vás nejlepší, jak být sami sebou za každé situace nebo jak zvládat vlastní i cizí emoce.
 • Pracuji s vaší aktuální životní situací. Nejsem psychoterapeutka, takže nehledám příčiny problémů v minulosti. Naopak sleduji, jak žijete právě teď a co můžete udělat proto, abyste se cítili dnes i zítra lépe.
 • Neustále se učím nové věci a miluji knihy. Kromě koučování vám tak mohu pomoci zorientovat se v tématu a odkázat vás na další zdroje.

Na konzultacích používám metodu koučování. Přináší totiž okamžité výsledky.

 

Podívejte se, co přineslo 1 setkání mým klientkám.

„S Vendy jsem se potkala v době, kdy jsem měla hlavu přetíženou starostmi a úkoly a scházela mi jasná vize do nejbližších let. Jsem chrlič nápadů, ale někdy zasypu sama sebe. Neměla jsem jasno, jestli se více obout do podnikání nebo se po rodičovské dovolené vrátit do práce. Zahlcovaly mě požadavky dětí, mé sny, má realita. Na prvním sezení jsem na Vendy všechno vysypala. Dodnes nechápu, jak to dokázala, ale ona nejen, že mě dokázala poslouchat, dokázala klást i doplňující otázky a nakonec největší šok: shrnula, co jsem všechno namlela a mně některé věci začaly dávat smysl. Najednou jsem viděla věci, které jsem měla před očima, ale neviděla je. V další části sezení mě Vendy provedla cvičením, ve kterém jsem si "zhmotnila" a prožila vizi, která mi dává smysl jako moje budoucnost. "Aha momenty", které jsem zažila hned na prvním sezení, bych sama bez pomoci hledala mnoho měsíců a stejně bych se nedostala tak hluboko jako s Vendy. Když skončilo první sezení, doslova jsem se chvěla nadšením! Vrátila se mi energie a najednou šly i věci, které se před tím několik let nedařily.“‎
Olga Pincová
„Dcera se zasekávala, ztuhla a těžko přecházela z jedné situace do jiné. Já jsem se s tím vždycky snažila nějak pohnout, ale vůbec mi to nešlo a nevěděla jsem, jak na to. Po první konzultaci jsem začala tu situaci více pozorovat a pomalu nacházet nástroje. Kdy se děje, proč se děje, co to dělá se mnou... Konzultace mi také pomohla více do hloubky pojmenovat, co mi na té situaci vadí. Že mám vlastně pocit, že dcera nechce být se mnou a že si to beru osobně.“‎
Dominika Procházková
„Když jsem přišla na první setkání, celkem hodně jsme fungovali v časové tísni. Rychle do školky, do práce, spát. Nervozita byla všude. Díky coachingu jsem si uvědomila, jak se dají věci řešit klidněji, a tak jsme nastavili nová pravidla, která pro nás začala fungovat. Zlepšila jsem organizaci svého času, a tím pomohla i zlepšit režim dětí. Celkově se vše uklidnilo už po prvním setkání.“‎
Pavla Jurášek

Věřím tomu, že každý z nás zná odpověď na svoje problémy. 

Jenže se neumíme na problém správně podívat nebo zvládnout vlastní emoce. Já vám pomůžu zjistit, co je jádrem vašeho problému a pomůžu vám najít řešení na míru. Díky správně položeným otázkám budete vědět, co potřebujete a jak to můžete získat.

Jak pracuji?

Potkáme se on-line

Vy budete sedět v bezpečí domova a spojíme se přes Skype. Nemusíte nikam chodit. Čas na cestu tak můžete věnovat svým dětem nebo sami sobě.

Pocit bezpečí je základem našich setkání

Všechno, co budeme probírat, zůstane mezi námi. Je pro mě velmi důležité, abyste se cítili v bezpečí a věděli, že všechny informace zůstanou důvěrné.

Vaše starosti zvládneme vyřešit v méně než 6 setkáních

Moje zkušenost ukazuje, že většině lidí stačí 3 setkání k tomu, aby vyřešili své problémy a cítili se v životě zase spokojeni.

Kolik stojí konzultace?

Pokud máte konkrétní problém, který chcete vyřešit, ve většině případů stačí 1 konzultace. Ze zkušenosti vím, že 60 minut stačí k tomu, abyste našli řešení, které pro vás bude fungovat dlouhodobě.

Pokud cítíte, že je váš problém hlubší a komplikovanější, doporučuji vám koupit si balíček 3 konzultací.

1 konzultace
1500 Kč
Během 60 minutové on-line konzultace dokážeme vyřešit váš aktuální problém.
Balíček 3 konzultací
3900 Kč
Ve 3 konzultacích se podíváme na všechny vrstvy vašeho problému a najdeme dlouhotrvající řešení. Budeme pracovat s emocemi, očekáváními i s tím, co vám v životě chybí.

Jaké jsou výsledky po 2 a 3 konzultacích?

„Při druhém setkání jsem si uvědomila sílu rodinných zážitků a nastavení, které si s sebou neseme z dětství. Zjistila jsem, jak hluboce je máme zakořeněné, i když si to v žádném případě nechceme připustit. Objevila jsem v sobě skrytou motivaci i demotivaci a sebebojkotující vzorce. Až do setkání s Vendy jsem si myslela, že koučování je vhodné tak akorát pro vyhořelé manažery, kteří v rámci krize středního věku upadají do depky. Jako full-time máma přece nic takového nepotřebuji. "Vykecám" se kamarádce a hotovo. Byl to jeden z největších omylů mého života a jsem vděčná za Vendy. Koučování je skvělý nástroj pro všechny, kdo stojí na životní křižovatce a váhají, kudy kam. A je jedno, jestli je to máma nebo manažer."
Olga Pincová
„Druhá konzultace mi pomohla objevit nástroje, které mi pomáhají v určitých situacích a obecně dotáhnout situace do cíle. Cítila jsem radost, že ty nástroje mám, jen jsem si na to musela přijít. Náročnější situace s dcerou jsem začala brát s větším klidem, nadhledem a pochopením. Koučování bych doporučila každému, kdo se potýká opakovaně s nějakou situací a nedokáže s ní pohnout."
Dominika Procházková
„Po 3 konzultacích se komunikace mezi mnou a dětmi se zlepšila. Každý večer si povídáme před spaním a probereme, co se povedlo a co ne. Jaký jsme měli den. Toto se dětem líbí a sami se připomínají, že chtějí rozhovor. Omezilo se vymlouvání. Koučink jsem si užila a našla cestu, jak přijít na potřebné odpovědi a zlepšit tak každodenní fungování rodiny. Doporučila bych ho všem kteří se ciítí zaseknutí v jednom místě. Vendulka je sympatická a byla schopná mi pomoci najít řešení. Cítila jsem se v pohodě. Děkuji za pomoc."
Pavla Jurášek

A JAKO BONUS ZÍSKÁTE DENÍK, DÍKY KTERÉMU BUDETE MOCT MAPOVAT SVŮJ POSUN.

 • Obsahuje 24 stran, které vás provedou konzultacemi tak, abyste z nich vytěžili maximum.
 • Můžete si poznamenat, na co jste během konzultací přišli, abyste na to nezapomněli.
 • Zároveň obsahuje otázky a prostor na zamyšlení, díky kterým si dokážete uvědomit, co ještě potřebujete vyřešit a co už vyřešené máte.
„Koučovací deník mi pomohl utřídit si myšlenky. Zaznamenat si, o čem byla řeč, na co jsem přišla, co chci aplikovat. Často mě u toho napadlo něco, co tam bylo při konzultaci přítomného, ale ne vysloveného. Například u otázky "Co si chci zapamatovat" mám napsáno: Buď na sebe hodná a trpělivá. Koučovací deník mi také pomohl s přípravou na další konzultaci. Shrnutí toho, co se událo, kam jsem se posunula kam to ještě potřebuji dotáhnout, aby to bylo úplně ono."
Dominika Procházková

Pokud máte rádi diplomy a osvědčení, tady se můžete podívat na moje certifikáty.

Certifikovaná koučka 

 • 225 hodin vzdělávání včetně 50 hodin praktického koučování.
 • Kurz akreditovaný mezinárodní koučovací organizací ICF a sdružením ASESCO.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2017.

Koučink s hodnotami 

 • Absolvování kurzu Všechno ohledně hodnot a jak s nimi pracovat v koučinku.
 • Kurz pořádá orgnizace Koučink s hodnotami, expert na práci s hodnotami podle Simona Dolana.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2019.

Koučování ve výchově a vzdělávání

 • Kurz zaměřený na koučování v oblasti výchovy a vzdělávání, vzdělává jak rodiče, tak učitele a výchovné pracovníky.
 • Kurz pořádá koučovací škola Escuela Europea de Líderes a vyžaduje 174 hodin práce.
 • Certifikát udělený v Madridu v roce 2020.
Pokud je vám něco nejasné nebo byste se rádi na něco zeptali, napište mi e-mail na vendula@detibudoucnosti.cz.
Vendula Pecková