Tápe vaše dítě v tom, jaká střední škola je pro něj nejlepší?

Dám vám návod, jak pro něj najít školu, která mu sedne.

5 KROKŮ K VÝBĚRU
TÉ PRAVÉ ŠKOLY

Máte pocit, že vaše dítě vůbec neví, kterou střední školu si vybrat?

Nebojte se. Nejste v tom sami.

Potkala jsem hodně mladých lidí, kteří nevěděli, co by v životě chtěli dělat nebo jim přišlo, že na nic nemají speciální talent. Všem jsem pomohla najít to jejich.

Každý z nich je jedinečný. Každý má v sobě něco, díky čemu se mu bude v životě dařit.

Spolu to najdeme, pojmenujeme a naplánujeme cestu včetně té pravé střední školy.

Co vám přinese 5 kroků k výběru té pravé školy?

  • Zjistíte, jakým postupem dojdete k ideální škole
  • V rámci videí vás čeká několik otázek k zamyšlení, které vaše dítě dovedou blíž k jeho talentům a k tomu, co je pro něj důležité
  • Výběr školy tak nebude náhodný, ale bude založený na tom, co je nejlepší právě pro vaše dítě
„Milá Vendy, jsem nadšená z konzultací, které jste měla s mým téměř 14 letým synem. Mám pocit, jako by se mu otevřely oči a vlastně i mně :). To co jste si spolu pojmenovali, co uviděl díky Vašim otázkám a zamyšlením teď mnohem častěji používá ve svém běžném životě. Hodně se to začalo projevovat i v jeho školních aktivitách. Vidím, jak se v tom krásně ukotvuje a získává důvěru sám v sebe. Víc se zaměřuje na to co ho baví, a to si jasně přitahuje do svého okruhu zájmů. Nedávno s naprostou vážností sám řekl, že práce v kanceláři u čísel by nebyla nic pro něho. Věřím, že díky Vaší pomoci, bude rozhodování kam po ZŠ pro syna o něco jednoduší. Sleduji Vás již nějakou dobu a Váš projekt se mi moc líbí, takže Vaše nabídka konzultace pro mě byla jasná volba. Vendy moc Vám děkuji, výsledek překonal mé očekávání."
Marta Vašáková

5 kroků k výběru té pravé střední školy
je úvodem ke kurzu Najdi svoji ideální školu.

  • Kurz pro děti z 8. tříd ZŠ
  • Provede je jejich talenty, zájmy, hodnotami či představou o životě
  • Cílem kurzu je najít povolání, ve kterém se budou cítit naplněné, a na základě toho školu, která je k tomu povolání dovede

Jsem Mgr. Vendula Pecková, 

lektorka a průvodkyně dětí k úspěšnému životu.

Už téměř 5 let se věnuji tomu, jak s dětmi tvořit jejich úspěšnou budoucnost.

Pomáhám osmákům a deváťákům nacházet vlastní talenty a vybrat si tak střední školu, která je s nimi v souladu. Mým cílem je, aby pro ně střední škola byla pouze jedním z kroků na cestě k jejich úspěšnému životu.

Zároveň jsem autorkou 3 sebepoznávacích her, díky kterým děti objevují své talenty, hodnoty či jak reagují na překážky, když se chtějí vydat ke svému cíli.

Jsem certifikovaná koučka se zaměřením na výchovu a vzdělávání. Zároveň dokončuji terapeutický výcvik Cesta, díky kterému pomáhám dětem opravdu věřit tomu, že mohou být v životě úspěšné.

Mými kurzy, minikurzy, konzultacemi či workshopy prošlo už přes 1000 klientů.