Celoroční program

Jedinečný program pro vás a vaše dítě, ve kterém pomůžete dítěti znát svoje schopnosti, vyrovnávat se se strachem či kriticky uvažovat.

Připravte děti

pro 21. století

Budoucnost je nejistá a velmi nepředvídatelná. Pravda je, že nemůžeme děti připravit na konkrétní události.

Ale můžeme jim dát balík dovedností, díky kterým budou vědět na jaké svoje schopnosti se můžou spolehnout, jak si poradit s jakoukoliv situací, jak zvládat strach a změny, jak kriticky vyhodnocovat informace a vytvářet si vlastní názor nebo jak umět pracovat s lidmi kolem sebe.

Když pak nastane jakákoliv komplikovaná situace, budou ji umět vyřešit a najít si v tom vlastní cestu.

Dokážou se tedy přizpůsobit tomu, co bude svět kolem nich požadovat, ale zároveň se naučí udržet si v životě to, co je pro ně podstatné.

Program se znovu otevře 6.9.2021.

Balíčky

Balíčky jsou složené z her a minikurzů a pomůžou vám u dětí rozvinout ze všech stran sebedůvěru nebo zvládání změn.

Balíček 

Budujte sebedůvěru dětí

Chcete, aby si vaše dítě věřilo a vědělo, v čem je doopravdy dobré? Rádi byste, aby rozvíjelo svoje silné stránky a tvořilo si život, který ho dovede k úspěchu?

Pak je tady pro vás balíček Budujte sebedůvěru dětí.

Obsahuje v sobě 2 sebepoznávací hry, díky kterým začnete doma mluvit o tom, co vaše dítě baví nebo jaké jsou jeho vnitřní hodnoty.

A k tomu 2 minikurzy, díky kterým se naučíte rozvíjet jeho silné stránky a posilovat u něj přesvědčení, že je dostatečně dobré a že všechno zvládne.

Máte tak k dispozici kompletní nástroje, díky kterým si vaše dítě bude víc věřit, a zároveň bude vědět, na čem může stavit svůj úspěch.

Balíček 

Děti jako mistři změny

Chcete, aby se vaše děti dokázaly vyrovnat se změnami spojenými s distanční výukou, stěhováním, změny školy nebo třeba i s hádkou s kamarády?

A zároveň chcete získat nástroje, jak dětem pomoct měnit v jejich životě to, co změnit chtějí

Právě pro vás je tady balíček Děti jako mistři změny.

Obsahuje v sobě 1 hru, díky kterým začnete doma mluvit o změnách, překážkách a strachu.

A k tomu 2 minikurzy, díky kterým se naučíte rozvíjet provádět děti jakoukoliv změnou a umět pracovat s vlastním strachem.

Bonusový kurz pak dětem pomůže změnit ve svém životě to, co změnit chtějí.

Dostanete tak k dispozici kompletní nástroje, díky kterým se vaše dítě naučí zvládat změny tak, aby se u toho cítilo dobře.

Kurzy

Velké kurzy trvají 5 týdnů až 3 měsíce. Rozvíjíte děti dlouhodobě, aby si dané dovednosti osvojily.

Dítě ve své síle.

Chcete, aby vaše dítě žilo spokojený a naplněný život? A cítilo se ve své síle?

Pomozte mu zjistit, kdo je a kým chce být.

Právě v tom vám pomůže kompletní sebepoznávací kurz pro rodiče a děti. Trvá 3 měsíce, abyste měli s dětmi čas osvojit si všechno, co potřebuje.

Kurz je unikátní tím, že vám pomůže nejen zjistit, jak o sobě vaše dítě přemýšlí, v čem je doopravdy dobré a co mu nejlíp jde, ale také to, kým chce ve svém životě být a jak se může ke svojí představě dostat.

Kurz se spustí 1.3.2021.