Kompletní knihovna on-line kurzů

Sada 5 on-line kurzů, díky kterým se stanete průvodcem dětí jejich talenty, stinnými stránkami, přirozeným učení, naučíte se základy koučování nebo je připravíte na svět 21. století.

3 500 Kč
Dostupné

Kompletní knihovna
on-line kurzů 

Chcete získat všechny nástroje k tomu, aby vaše dítě rozumělo samo sobě a tvořilo si naplněný život?

 • 1
  Chcete dětem pomoct rozvíjet jejich silné stránky, aby věděly, co v životě chtějí dělat a dokázaly si za tím jít?
  Rádi byste vytvořili takové prostředí, ve kterém děti staví na tom, v čem jsou dobré, a zároveň si dokážou navzájem vypomoct.
 • 2
  Rádi byste, aby se děti nedaly rozhodit tím, že neví, co přijde zítra?  
  Protože i vy jako dospělí cítíte, že když ze dne na den zavřou obchody a školy, tak máte chuť to všechno vzdát. Můžete naučit děti zvládat změny s lehkostí?
 • 3
  Líbilo by se vám, kdyby děti uměly vyřešit jakýkoliv problém, který se před nimi objeví?
  Víte, že nejhorší je dělat, že žádný problém není a nabobtnat ho tak, že pak v životě způsobí pohromu. Ale jak dítěti pomoct, aby právě tohle nedělalo?
 • 4
  Je pro vás důležité, aby zvládly vyhodnocovat informace a nenechaly se manipulovat druhými?
  Vy sami někdy máte problém rozlišit fake news nebo hoax od reálné zprávy. Jak tedy pracovat s dětmi na tom, aby se nestávaly obětí dezinformací?
 • 5
  A zároveň chcete, aby se cítily silné při komunikaci s druhými?
  Víte, že empatie či spolupráce jsou v životě důležité, protože na Zemi nežijeme sami. Jak dětem pomoct, aby se navzájem doplňovaly a necítily mezi sebou rivalitu?

Vytvořila jsem pro vás originální kurzy, které vám pomůžou být pro vaše dítě tím nejlepším průvodcem.

Každý kurz vás provede do hloubky daným tématem. Získáte videa, vzdělávací texty i pracovní listy.

Všechny kurzy jsou koncipované tak, abyste je mohli okamžitě převést do svého každodenního života.

Ke všem získáte přístup v uzavřené členské sekci. Přístup je časově neomezený.

Kurzy jsou v současné době samostatně neprodejné. Dají se koupit pouze v tomto balíčku.

Jaké kurzy na vás v Kompletní knihovně čekají?

Ke všem kurzům získáte přístup okamžitě po zakoupení.

Jak vést děti ke skrytým schopnostem

Tento kurz vás provede tím, jak s dětmi objevovat jejich talenty, schopnosti, hodnoty a další dovednosti, které je v životě dovedou k úspěchu.

Čeká na vás 5 témat a 15 lekcí.

Jak vést děti ke zvládání
vlastních stínů

Tento kurz je unikátní v tom, že se věnuje tématům, o kterých se moc nemluví. Díky němu provedete děti tím, jak u nich fungují obranné mechanismy, stinné stránky, strach či jak si budovat zdravou sebeúctu a sebedůvěru.

Čeká na vás 5 témat a 15 lekcí.

Jak u dětí rozvíjet přirozené učení

Tento kurz vás provede učením ve svém nejširším kontextu. Učení je přirozenou součástí života, a proto je cílem kurzu vést děti k tomu, aby objevovaly, jak se přirozeně učí a jak toho efektivně využít.

Čeká vás 5 lekcí a 15 témat.

Jak koučovat děti

Tento kurz vás naučí základům koučování.

Koučování je přístup, který pomocí otázek pomáhá dětem pochopit, co se s nimi děje nebo co potřebují. Pomůže vám přestat radit a aktivně se ptát tak, aby si vaše dítě přišlo na to, co je pro něj nejlepší.

Čeká na vás 7 lekcí.

Připravte děti pro 21. století

Nikdo z nás neví, jak bude vypadat svět za 20 let.

Abychom připravili děti na svět, o kterém toho moc nevíme, je potřeba je vybavit dovednostmi, díky kterým si poradí se vším, co jim budoucnost přinese.

Čeká na vás 10 témat a 70 lekcí.

Všechny kurzy spojuje jedno téma:

Aby si děti tvořily svět,
ve kterém se v budoucnu budou cítit spokojené.

"Spousta těch technik/nástrojů z ročního kurzu opravdu bylo to, co ty děti potřebovaly, co jim pomohlo některé konflikty vyřešit, získat nový pohled na to, proč některé věci dělají. Jako by se jim díky tomu ukázala naděje a perspektiva: Teď mi něco nejde, něco neumím, ale může se to změnit, já to můžu měnit, můžu si troufnout zkusit to jinak. Kolikrát děti při špatné známce ztuhnou, nasadí si nálepku, že je blbý na matematiku a konec. Díky programu je to více o plynutí, děti už nejsou tak zaseklé. Já jsem díky programu získala jistotu, že tak, jak to vidím, tak v tom nejsem sama. Dovolím si dělat ty věci jinak, než jak bych měla pocit, že je to správně. Program mi dal jistotu, že má cenu zkoušet to jinak, že jsem to já, kdo musí začít chovat se jinak, aby pak byl svět takový, jaký chci. Program bych doporučila všem, kteří chtějí dětem předat něco víc, chtějí to zkusit jinak, i pro ty, co už to jinak dělají, protože ty techniky jsou upravitelné pro jakýkoliv věk a jakoukoliv školu. Je super taky v tom, že se tam potkáte se stejně smýšlejícími lidmi, že v tom nejste sami."
Jana Vaňková
"Program mě vedl k tomu udělat si širší záběr, začala jsem o tom přemýšlet. Hodně mi pomohla ta videa, která se týkala nejčastějších problémů dětí ve škole a jak by se to dalo řešit. Celkově mi pomohlo se nad tím zamyslet, víc o těch tématech přemýšlet, je to jako cesta, která mi ukazovala, kudy chci nebo nechci jít. Dalo mi to hodně. Na začátku programu jsem s dětmi využila hodně pracovní listy, aby věděly, co v sobě mají, to pro mě bylo to primární, ta sebedůvěra dětí. Z toho pak vyplývá to, jak úspěšně řeší ty další situace v životě. Pak taky hodně to téma komunikace s ostatními, překonávání krizí apod. Nejčastěji jsem s nimi pracovala individuálně. Sledování videí pro mě nebylo náročné, jsou krátká, zajímavá, někdy jsem koukala každý den, někdy v bloku, někdy jsem se pak dívala na všechna najednou, to je pak tak hezky komplexní. Člověk si v tom najde to, co potřebuje. Bylo to srozumitelné a hezky připravené. Program je podle mě vhodný pro lidi, kteří se se zamýšlejí nad tím, co dětem chybí. Rozhodně není pro ty, kterým jde primárně o vědomosti a výkon dětí, protože tato témata nejsou úplně v souladu se záměrem programu. Také je vhodný pro ty, kdo mají ve škole dítě, jehož chování úplně nerozumí. Je pro ty z vás, kdo hledáte cesty, jak dětem pomoct a neházíte je přes palubu."
Zuzana Skysláková
Vendulko, děkuji 🙂 jo to je přesně i pro rodiče, pojmenovat si kolikrát, proč nás ty naše dětičky tak vytáčí nebo proč nás jejich situace tak zasahuje, přitom oni to třeba vůbec neřeší.........co nám krásně zrcadlí...co je to naše......je to tak krásná oboustranná podpora a cesta.❤❤
Marta Vašáková

Cena Kompletní knihovny on-line kurzů
je 3 500 Kč.

 

Hodnota všech kurzů je 21 900 Kč.