Poslední možnost přihlásit se do kurzu.

Brány kurzu se uzavírají jednou provždy už v neděli 15.11. ve 23:59.

Děti se ve škole učí hromadu věcí. Málokdy se ale učí to, co se jim bude hodit pro praktický život.

 

Např. co dělat, když se bojí. Nebo když mají pochyby a cítí se nejisté.

 

Jak se nebát svých stinných stránek. Nebo jak nevyskakovat jako čert z krabičky, když jim někdo říká něco nepříjemného.

 

Naučte je připravit se na to.

A zároveň využijte toho, že je to vaše příležitost zpracovat si vlastní stíny a strachy.

 

Protože v mém kurzu jsou rodiče a děti tým. A potřebují se navzájem k tomu, aby se jim žilo lépe.

 

 

Mám dvě děti.

Od té doby, co se narodily, tak si kladu otázku, jak je připravit na reálný život. Jak je vést k tomu, aby znaly své sny, schopnosti a uměly být samy sebou. 

Jednoho dne jsem si uvědomila, že to ale nestačí. Že je potřeba, aby uměly zvládat také nepříjemné situace. A došlo mi, že tohle je téma, o kterém se tak často nemluví. Určitě jste viděli hromadu článků o tom, jak podpořit dětský potenciál. Ale kolikrát jste narazili na to, jak naučit děti rozpoznat svoje stinné stránky? Jak se vyrovnávat s kritikou, když jejich hlava nechce poslouchat?

Proto jsem vytvořila tenhle kurz. Mým primárním cílem je, aby děti věděly, že my všichni máme svoje stíny. Ale protože jsme to my rodiče, kdo je nejlépe vede na jejich cestě, zaměřuje se kurz i na to, jak si všechna témata můžete zpracovat i vy sami.

Protože to, co budete umět vy, budete automaticky předávat i svým dětem.

Kurz Jak vést děti ke zvládání vlastních stínů je jedinečný.

Pracuje totiž s vámi i s vašimi dětmi najednou. 

Ukážu vám, jakým způsobem můžete vést děti k tomu, aby si nevytvářely nové bloky nebo aby si dokázaly poradit se svým strachem a pochybami.

Zároveň vás povedu krok po kroku k tomu, abyste si i vy dokázali zpracovat svoje strachy a pochyby. Protože kdo jiný je lepším příkladem pro vaše dítě než vy sami?

Začněte už dneska.

 • Porozumíte tomu, jaké strachy a pochyby cítí vaše dítě a jak s nimi pracovat. Zároveň si zpracujete i vlastní strachy.
 • Naučíte se poznat své stinné stránky a přijmout je. Zároveň budete umět vést děti k tomu, aby to uměly také.
 • Pochopíte, co způsobuje pocit nedostatečnosti a jak s ním naučíte pracovat vaše dítě.
 • Získáte sebedůvěru a tipy k tomu, jak ji podporovat u dětí.

Jsem Vendula Pecková,

průvodkyně dovednostmi pro budoucnost.

Jsem certifikovaná koučka se zaměřením na sebepoznání a autenticitu.

Pomáhám lidem najít svoje poslání, pracovat se svými bloky a strachy, a zvládat svoje emoce. Jsem autorkou minikurzů Poznejte svoje stíny a Poznejte své obrany.

Zaměřuji se na všechno, co nám brání být sami sebou v současném světě.

Mám 2 děti a žiju s nimi v Madridu.

Tento kurz je pro vás, jestliže:

 • Chcete vést děti k tomu, aby se uměly vyrovnat se svými strachy a pochybami a neblokovaly je v budoucnu.
 • Máte odvahu podívat se do očí svým stínům a programům, které jste získali v dětství a které vás blokují.
 • Chcete ve vaší rodině podporovat prostředí, ve kterém se přijímáte se vším všudy. Nejen vaše děti, aby i vy sami.
„Vendy, moc díky za skvělý kurz. Uvědomila jsem si sama o sobě spoustu nových věcí, pochopila jsem, co nám říkají negativní pocity, jak fungují vztahy, jak posilovat vlastní hodnotu a mnoho dalšího. Mrzí mě, že se tyto znalosti neučí ve školách, život by byl mnohem jednodušší. Byl to pro mě průnik do míst uvnitř sama sebe, která jsem si neuvědomovala nebo nechtěla vidět. Uvědomila jsem si hodně věcí o sobě i o mých blízkých. Pochopila jsem souvislosti a dostala jsem návody, jak pracovat na věcech, které mi vadí. Co mi ale dalo nejvíc, a je to vlastně velká přidaná hodnota kurzu, že jsem se učím předávat tyto souvislosti dětem a provádět je jejich vlastními stíny.“
Jana BínováMáma 3 dětí (7 let a dvojčata 5 let)
„Byla jsem moc zvědavá, jak na tom s mými bloky jsem. V kurzu jsem dostala spoustu informací, dokonce mě naučil konečně si vytvořit svou vlastní afirmaci na míru. Líbilo se mi, jak pdfka ke stažení vedou k širšímu přemýšlení nad probíraným tématem. Ocenila jsem, že bonusové webináře hezky shrnují všechny probírané věci. Nejlepší byly ale všemožné testy, techniky a zpětná vazba ve FB skupině. Díky Vendy už mám i jasno, jak o těchhle tématech mluvit s dětmi (6 a 4,5 roku). Kurz doporučuju komukoliv, kdo má zájem posouvat se v sebepoznání. A určitě i rodičům, kteří chtějí podpořit své děti v jejich zdravém psychickém vývoji.“
Lucie MachutováZažraná máma tří dětí (6, 4,5 a 1,5)

Co vám kurz během 5 týdnů přinese?

Členskou sekci, ve které najdete všechna témata pohromadě.

Nemusíte hledat e-maily ve spamech. Každý týden se vám otevře nové téma a nové lekce. Všechno bude pohromadě a přehledné.

Praktická cvičení na každý týden.

Trocha teorie bude doplněna mnoha praktickými cvičeními, které vás posunou o mílový krok dál. Každý týden zažijete nové AHA momenty a budete tak měnit nastavení ve vlastní hlavě.

Podporu v uzavřené Facebookové skupině.

Překonat svoje bloky je náročné, když jste v tom sami. Ale když máte podporu lidí kolem sebe, hned to jde lépe. V uzavřené Facebookové skupině vám pomohu vyřešit jakékoliv problémy. Zároveň uvidíte, jak se daří druhým.

Tipy pro vaše děti.

V každém týdnu dostanete vysvětlení, jak se dané téma projevuje u dětí a co jako rodiče můžete udělat proto, abyste jim pomohli dané téma zpracovat. Stanete se tak jejich průvodcem, aby uměly se svými strachy a stíny zacházet.

Představte si, že máte nástroje k tomu, abyste vaše děti vedly k sobě samým. Rozumí tomu, že nejsou dokonalí, a nevadí jim to. Právě naopak. Mají se rádi se vším všudy a přijímají se takoví, jací jsou.

Znají svoje stinné stránky a chápou, že jsou jejich součástí a že je to v pořádku. Necítí se nedostateční a nepodmiňují vlastní hodnotu tím, co si o nich myslí druzí. 

A to všechno díky tomu, že vy jste se rozhodli postavit vlastním stínům. Naučili jste se pracovat se svými strachy a vést k tomu i děti.

Stačilo k tomu jen 5 týdnů v kurzu.

V kurzu budeme probírat následující témata:

1. Obranné mechanismy

 • Naše hlava se přirozeně brání slyšet to, co se nám nelíbí. V kurzu se naučíte pracovat s obrannými mechanismy tak, aby vám i vašim dětem přinášely užitek.

2. Stinné stránky

 • Všichni máme svoje stinné stránky. Naučíte se je poznat, přijmout je a využít je k tomu, aby se vám i vašim dětem žilo lépe.

3. Jak si ceníte sami sebe

 • Většina z nás vyrostla v podmíněné lásce. Proto máme tendenci cenit si sami sebe do té míry, dokud cítíme uznání od druhých. V kurzu se naučíte posílit pocit vlastní hodnoty u sebe i u dětí.

4. Jak porozumět strachu

 • Každý se občas bojíme nebo máme pochyby. Naučíte se chápat, jak strach funguje a techniky, díky kterým nad ním převezmete kontrolu.

5. Budování sebevědomí

 • Abyste mohli na své cestě pokračovat sami, získáte tipy, jak budovat sebevědomí svoje i vašich dětí a jak získat kontrolu nad vlastními myšlenkami.

Jak probíhá kurz prakticky?

Po zakoupení kurzu vám přijde e-mail s potvrzením o koupi. Zároveň vám dorazí další e-mail s přihlašovacími údaji do členské sekce.

Ve členské sekci najdete všechna témata. Budete mít přístup ke všem najednou.

Každý týden vám přijde e-mail zaměřený na téma týdne. E-maily vás budou podporovat a motivovat k tomu, abyste si z kurzu vzali maximum. Celkově obdržíte 5 e-mailů.

Kurz trvá 5 týdnů. Na konci kurzu budete přesně vidět, kam jste se posunuli a jak se změnilo vaše vnímání sebe sama.

„Z kurzu jsem nadšená! Vstupovala jsem do něj s tím, že se těším, co nového se o sobě zase dozvím. Téma stínů a obzvlášť v mateřství mám moc ráda a pracuji na něm již delší dobu, a tak jsem byla taky zvědavá, jak to Vendy pojme. Kurz je přehledný, obsahuje spoustu srozumitelných informací a hlavně konkrétních tipů a cvičení, jak dané téma zpracovat. A naprosto úžasné jsou lekce o dětech. Kurz bych rozhodně doporučila všem maminkám, které se nebojí zapracovat sami na sobě. Díky němu budete moci spoustu věcí pochopit jak o sobě, tak o svých dětech. A může Vás dovést k většímu klidu, pochopení sebe sami i svých dětí. Vendy, Děkuji!"
Veronika Velehradská
„Poznat svoje stíny pro mě bylo naprosto úžasný. Úplně zázračně se proměnil můj vztah k jedné mojí blízké osobě. Dřív jsem často cítila takový vzdor a vztek, teď cítím lásku. Dívám se na ni jinýma očima. Mám radost, že ji mám. A když mě někdo vytáčí či štve, snažím se přijít na to, co mi to zrcadlí o mě. Přijde mi to jako báječná technika. Jsem díky tomu klidnější. Doufám, že si to budu pořád pamatovat. Chci si s celého tohoto kurzu někam vypsat ty základní body a pověsit si je někam, kde je budu mít pořád na očích, abych na to nezapomněla. Protože to jsou prostě rady k nezaplacení. Vendy, moc děkuji za celé téma. Jsem vděčná, že jsem do kurzu šla."
Zdeňka Fromková

Jak to vypadá ve členské sekci?

A kolik to bude stát?

Tento kurz může změnit život vás i vašich dětí. Zpracujete si vlastní stíny, a zároveň budete vědět, jak k tomu vést vaše děti.

Cena za kurz
2490 Kč
5týdenní kurz, díky kterému budete umět pracovat se strachy a stíny nejen u sebe, ale i u svých dětí.

Spolu s nákupem získáváte i garanci vrácení peněz do 30 dní. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a kurz pro vás není přínosný, pak mi napište a já vám bez otázek vrátím peníze.

Máte na to 30 dní od zakoupení kurzu.  

Poslední možnost přihlásit se do kurzu.

Brány kurzu se uzavírají jednou provždy už v neděli 15.11. ve 23:59.

Nebojte se a investujte budoucnosti své i svých dětí. Kupte si kurz hned teď.

Pokud s vámi kurz Všichni mají svoje stíny rezonuje, neváhejte a objednejte si ho. Budete tak moci vést děti k práci se stíny už dnes a zároveň si zpracovat své bloky.

„Díky kurzu jsem začala dělat se svým synem (7 let) jednoduché cvičení. Vždy před spaním, než si řekneme pohádku na dobrou noc, si povídáme o tom, co se nám za ten den nejvíce povedlo. Do hry jsme zapojili i synova oblíbeného plyšáka 🙂 Je úžasné pozorovat, jak si najednou syn více věří a s radostí nám sděluje, v čem se mu dařilo. Pak si ještě říkáme navzájem, co si myslíme, že se ten den povedlo tomu druhému, tím posilujeme společnou důvěru a víru v sebe. V kurzu najdete více technik, které můžete na sobě nebo společně se svými dětmi vyzkoušet. Vendy, děkuju moc za krásné a účinné techniky k posílení sebevědomí našich dětí.“
Petra Hejtmánková

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Absolvovala jsem minikurz Poznej svoje stíny a Poznej své obrany. Má pro mě smysl kupovat si kurz?

Oba dva minikurzy se věnovaly jednomu konkrétnímu tématu. Kurz "Jak vést děti ke zvládání vnitřních bloků" propojuje témata mezi sebou a hledá souvislosti. Navíc řeší také témata pocitu vlastní hodnoty a strachů, sebepřijetí a sebelásky, které nebylo zpracováno v žádném minikurzu.

Minikurzy jsou tak vstupem do celého tématu. Nikdy není špatné zopakovat si daná témata a ujistit se, že jste si je zpracovali.

Zároveň se kurz věnuje tomu, jak daná témata pracovat s dětmi a co můžete udělat proto, aby vaše děti uměly zvládat svoje strachy a stíny. Toto téma také nebylo zpracováno v žádném mém minikurzu.


Jak probíhají konzultace?

Osobní konzultace probíhá on-line a trvá 60 min. Probereme na ní vaše aktuální téma a najdeme řešení, které pro vás bude v danou chvíli nejlepší.

Všechno o konzultacích můžete najít tady >>>

Konzultace zakoupené ke kurzu jsou platné do 3 měsíců od skončení kurzu.


Pokud je vám něco nejasné nebo byste se rádi na něco zeptali, napište mi e-mail na vendula@detibudoucnosti.cz.
Vendula Pecková