Představte si, že vaše děti budou umět vnímat svoje myšlenky a to, čemu věří.

 

Pochopí, proč si někdy myslí, že nejsou dost dobré nebo že se jim nedaří.

 

A naučí se takové myšlenky změnit. Osvojí si, jak věřit tomu, že se jim v životě daří.

 

Stačí k tomu 7 dní, během kterých se naučíte posilovat jejich pozitivní myšlenky a oslabovat ty negativní. Tak, aby se vaše děti v životě cítily spokojené.

Některé děti si moc nevěří. Mají pocit, že nejsou dost dobré, že jsou k ničemu nebo že právě ony mají v životě smůlu. Právě tyhle myšlenky jim mohou v životě způsobovat problémy. Ve světě, který jim nepomáhá, se pak mohou cítit nespokojené a rezignované.

Pokud si vaše dítě myslí něco podobného, pak můžete cítit smutek z toho, že přes tuhle rezignaci není schopné vidět svoje přirozené talenty. Možná mu neustále vysvětlujete, že je úžasné a že se mu hodně věcí daří. Problém je v tom, že racionální vysvětlení někdy nestačí.

Právě proto jsem pro vás připravila 7denní minikurz.

S myšlenkami a přesvědčeními se totiž dá pracovat.

Existují způsoby, jak je přepsat tak, aby vaše dítě začalo věřit tomu, že je dostatečně dobré nebo že svět je příjemné místo na život.

Pomůžu vám napojit se na něj přes emoce a prožitky. Tak, aby tomu vaše dítě opravdu věřilo.

Zároveň se naučíte, jak ty příjemné myšlenky v hlavě vašeho dítěte ukotvit, posilovat, a dlouhodobě tak u dítěte budovat sebedůvěru.

Minikurz je pro děti starší 6 let. Je totiž potřeba, aby děti uměly mluvit o tom, co se s nimi děje.

Zapojte se do minikurzu už teď.

  • Naučíte se pracovat s myšlenkami vašich dětí v rámci každodenního života.
    Když tedy nastane situace, kdy vaše dítě řekne, že není dost dobré, budete vědět, jak na to reagovat a jak ho podpořit, aby postupně měnilo svoje vnímání.
  • Rozvinete u dětí nový styl myšlení, díky kterému začnou věřit tomu, že svůj život mohou změnit.
    Každý z nás je tvůrce vlastního života. Nenechte děti, aby si myslely, že něco nedokážou nebo že něco není možné. Pomozte jim vzít život do vlastních rukou a tvořit si ho takový, o jakém sní.
  • Zároveň si osvojíte NLP techniky, díky kterým u dětí posílíte jejich pozitivní zážitky a úspěchy.
    Vaše děti tak budou vědět, jak si v každé situaci připomenout, v čem jsou dobré. Když o sobě začnou pochybovat, zvládnou se znovu vrátit k pozitivnímu nastavení.

Jsem Vendula Pecková, lektorka a koučka se zaměřením na dovednosti pro 21. století.

3 roky pomáhám rodičům a učitelům rozvíjet schopnosti dětí a vést je k samostatnosti.

Využívám své 5leté zkušenosti, kdy jsem pracovala v rámci globálního týmu firemního vzdělávání a rozvíjela lidi pro úspěch ve 21. století.

Zároveň se specializuji na 5 klíčových dovedností, které dětem pomohou žít spokojený život.

Téma sebepoznání a podporování pozitivních myšlenek je moje srdcové, protože na něm stojí životní spokojenost dětí. 

Certifikovala jsem se jako profesionální koučka v Madridu v roce 2017. Specializuji se na oblast výchovy a vzdělávání.

Mám 2 děti.

Jak bude minikurz probíhat?

Minikurz bude probíhat ve speciální uzavřené Facebookové skupině. Během 7 dní dostanete 7 videí a 7 úkolů.

Každý den ode mě najdete video, kde vysvětlím podstatu problému a praktické cvičení. K videu dostanete pracovní listy s otázkami, díky kterým povedete vaše děti k tomu, aby se naučily pracovat se svými silnými stránkami.

Zároveň pro vás budu každý den dělat živé vysílání, kde zodpovím vaše otázky a poradím vám v tom, co budete právě potřebovat.

Každý den dostanete několik otázek a cvičení, které vám pomůžou s dětmi mluvit o daném tématu. Cvičení jsou udělané tak, abyste je mohli zapojit do běžných rozhovorů. Zabere vám to přibližně 20 minut denně

Minikurz se spustí v pondělí 15.2.2021.

A kolik to bude stát?

Cena minikurzu je 350 Kč.

Cenu jsem volila tak, aby byla po všechny dostupná. Během pouhých 7 dní si odnesete  konkrétní kroky, díky kterým se vaše děti budou v životě cítit úspěšné a naplněné.

Přečtěte si, s čím lidé odcházeli z mého posledního minikurzu na začátku školního roku.

„Moc děkuji za minikurz, který mi dal spoustu podnětných rad. Hlavně připomenutí, že čím víc se budeme ptát, tím víc pomáháme dítěti v růstu sebevědomí, zvýšení jeho samostatnosti a schopnosti řešit sám situace, které ho potkají v budoucnu. A výzvou pro mě je, nepřemýšlet za dítě, co by pro něj bylo nejlepší, ale ptát se ho a případně mu jen pomoci s empatií porozumět situacím, které bude zažívat.“
Kateřina
„Bylo to zajímavé povídání a jsem ráda, že jsem si tohle téma otevřela a budu dál zkoumat dětskou dušičku, stojí ti za to 😊 Děkuji za moc hezký a milý přístup.“
Renata
„Chtěla bych poděkovat. Kurz byl pro mě určitě přínosem ve zlepšení komunikace se synkem a v zamyšlení se, jak lépe směřovat dotazy. Pomůže mi to jak v profesním, tak i v osobním životě. Pro lepší vstup do první třídy si synek nakonec vymyslel kámen, který si vezme do kapsy a bude z něho čerpat odvahu 😊“
Andrea
Pokud je vám něco nejasné nebo byste se rádi na něco zeptali, napište mi e-mail na zeptejse@detibudoucnosti.cz.
Vendula Pecková